09 Čvn RACER BUGGY AKADEMIE V BOUSOVĚ I PŘEROVĚ

V letošním roce se Klub mládeže ve spolupráci s Komisí Off-Road AČR rozhodl uspořádat Racer Buggy Akademie v těchto termínech:

18. června Dolní Bousov: společná akce s „Dětský den“ ve spolupráci s „Město Dolní Bousov“ a „Auto Moto Klubem Dolní Bousov v AČR“

20.-21. srpna Přerov: společná akce s „Mistrovství Evropy v Autocrossu“ ve spolupráci s „Auto Klubem Přerov – město v AČR“

Srdečně vás zveme na obě akce, na kterých můžete se svými ratolestmi prožít hezký den a v případě zájmu o závodní činnost vašeho dítěte nasbírat první zkušenosti a vědomosti.

Následně po těchto akcích proběhne finální kolo výběru pro výherce Akademie, které se uskuteční 22.-23. října 2022 v Sedlčanech společně s Akademií Rallycrossu.