Autoklub Karting Academy – Indoor

Začínáme s motorsportem

Autoklub Karting Academy – Indoor je program určený pro začínající a mladé jezdce kartingu. Akademie přináší pravidelné tréninky každý týden, kdy se děti a mládež pod vedením zkušených instruktorů a v profesionálním vybavení učí správné technice závodní jízdy na motokáře, předjížděcím manévrům, řešením krizových situací na závodní dráze a psychické pohodě při vypjaté závodní atmosféře. Každý trénink je jedinečný a každému jezdci je poskytnuto vedení instruktora, tak aby odpovídalo jeho aktuálně formě a úrovni a mohl se dále rozvíjet. Součástí tréninků je taktéž příprava a údržba motokáry a přednášky o základech techniky. Vedle zážitku účastník pochopí fungování čtyřkolového závodního speciálu, získá řidičské dovednosti a naučí se bezpečnosti v motorsportu, jež pak může aplikovat i jako účastník silničního provozu.

Pro koho: Pro všechny talenty ve věku 5-15 let

Kde: PragaArena, Jiřího ze Vtelna 1731, Praha 9 – Horní Počernice (www.pragaarena.cz)

Jak: Pro účast je nutné se předem registrovat na emailu: ika@autoklub.cz a následně dorazit na trénink. Účastnický poplatek za jeden tréninky (4 hodiny) je 700,- Kč.

Po absolvování sezony v akademii budete vědět jaké má vaše dítě předpoklady pro závodění a současně zda ho motorsport baví dlouhodobě.
Absolventi akademie mohou nastoupit do startů na kartingových závodech Mistrovství České republiky a mohou být vybráni do programu Autoklubu ČR podporující aktivní talentovanou mládež.